Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Wspieramy!

Wspieramy Stowarzyszenie Kudłata Przystań
Od 2018 wspieramy Stowarzyszenie Kudłata Przystań. Przekazujemy karmę i pieniądze oraz uczestniczymy w festynach promujących Stowarzyszenie.

Przyłącz się do akcji poprzez dodanie tej usługi promocyjnej do zamówienia i uzyskaj 5% rabatu na całe zakupy. Z każdego promocyjnego zamówienia przekazujemy 10% wartości dla Stowarzyszenia.

Z kodem rabatowym KUDLATAPRZYSTAN oszczędzasz 5% na zakupach.
W Szczecinie, województwo zachodniopomorskie, działa Stowarzyszenie Kudłata Przystań. Prowadzi schronisko dla psów i kotów oraz organizuje adopcje zwierząt.

Od 2020 wspieramy ogólnopolską Fundację All For Animals. Pomagamy w zbiórce pieniędzy na cele statutowe Fundacji, a od 2022 roku daliśmy Klientom możliwość zakupu promocyjnego wspierającego Fundację.

Przyłącz się do akcji poprzez dodanie tej usługi promocyjnej do zamówienia i uzyskaj 5% rabatu na całe zakupy. Z każdego promocyjnego zamówienia przekazujemy 10% wartości dla Fundacji.

Z kodem rabatowym ALLFORANIMALS oszczędzasz 5% na zakupach.

Od 2016 roku działa w Polsce Fundacja All For Animals. Fundacja została założona w celu podejmowania i wspierania działań na rzecz udzielenia pomocy zwierzętom bezdomnym, chorym, porzuconym, niechcianym i skrzywdzonym przez los lub człowieka. All For Animals pomaga psom kotom, gryzoniom, królikom, jak również koniom. Poza bezpośrednią pomocą Fundacja powstała również w celu organizowania akcji i zapewniania materiałów ideologicznych i edukacyjnych, oraz organizowania i uczestniczenia imprezach kulturalnych i sportowych.

Od 2021 wspieramy Schronisko w Sosnowicah. Przekazujemy karmę dla psów wymagających specjalnej diety.

Przyłącz się do akcji poprzez dodanie tej usługi promocyjnej do zamówienia i uzyskaj 5% rabatu na całe zakupy. Z każdego promocyjnego zamówienia przekazujemy 10% wartości w formie karmy dla Schroniska.

Z kodem rabatowym SOSNOWICE oszczędzasz 5% na zakupach.

Na terenie Gminy Golczewo, województwo zachodniopomorskie, mieści się Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt z siedzibą w Sosnowicach (powiat kamieński). Schronisko położone jest w malowniczej okolicy lasów i pól. Średnio w azylu przebywa ok 100 psiaków. Placówka funkcjonuje od stycznia 2007 r.

0